Hakkımızda

Matbaacılık sektörüne 2004 yılında başlayıp uzun yıllar Matbaa alanında hizmet verirken 2014 yılında faaliyet alanlarını genişleterek Plastik kartvizit, Şeffaf kartvizit hizmet vermeye başlamıştır. Büyük bir hassasiyetle hizmetlerine devam eden YILDIZ MEDYA, sürekli büyüyen iş hacmi ve alanında uzman kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir.

Matbaacılık sektörüne 2004 yılında başlayıp uzun yıllar Matbaa alanında hizmet verirken 2014 yılında Plastik kartvizit ve şeffaf kartvizit ürünlerini ekleyerek faaliyet alanını  genişletmiştir.

Matbaamarket.net alanında kaliteli baskı ürünlerini en ekonomik fiyatlarla satın alabilmenizi sağlamak amacı ile “Türkiye’nin Matbaa Marketi” sloganıyla 2004 yılında matbaacılık faaliyetlerine başlamıştır. Hedefimiz sadece kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmanın yanında, sipariş ve satıştan sonraki süreçlerinde de her zaman destek olmak. Bu bağlamda telefon, Whatsapp, e-mail ve çevrimiçi destek uygulaması ile bize ihtiyaç duyduğunuz her an size destek vermek için hazırız. Geniş ürün çeşidiyle ve müşteri merkezli yaklaşımıyla Türkiye’de lider konumunda olan Matbaamarket.net ile başta reklam ajansları, matbaa firmaları, grafik tasarımcılar ve pazarlamacılar olmak üzere, küçük ve orta ölçekli işletmelere,  yurt içi ve yurt dışı tüm firmalara veya şahıslara internetten matbaa ürünleri konusunda alışveriş imkânı sunuyoruz. Türkiye’nin Matbaa Marketi sloganıyla sıradan matbaa süreçlerinin sebebiyet verdiği para ve zaman kaybını ortadan kaldırıyoruz. Türkiye’nin her yerinden ve yurt dışından, günün herhangi bir saatinde Matbaamarket.net üzerinden vereceğiniz siparişlerin son teknoloji makinelerle üreterek adresinize teslim etmektedir.

Bursa Matbaa Şeffaf kartvizit, Plastik kartvizit, Şeffaf kartvizit fiyatları, Şeffaf kartvizit fiyatı

Matbaa Hizmetlerimizden Bazıları: Kartvizit Örnekleri, El İlanı, İnsört, Makbuz, Fatura, Katalog, Bloknot, Teklif Dosyası, Sözleşme, Sipariş Fişi, Afiş, Magnet, Stikker, Etiket,Dosya, Baskılı Zarf, Antetli Kağıt, Oto Paspası, Davetiye, Çıkartma Etiket, ve diğer matbaa hizmetleri.

WhatsApp Canlı Destek !

Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim...